Regulamin


Regulamin sklepu internetowego Deer little Pear

I. INFORMACJE O SPRZEDAWCY 
Sklep internetowy Deer little Pear prowadzony jest przez firmę:

Metatron Production
Jacek Gruszecki

Z siedzibą:
 
Ul. Rzeczna 8
84-353 Mosty
 
wpisaną przez Prezydenta Miasta Krakowa do ewidencji działalności gospodarczej
NIP: 8171743611, Regon: 120540841   zwaną dalej Sprzedającym
 
II WARUNKI SPRZEDAŻY
2.1.Niniejszy regulamin określa warunki dokonywania zakupów na stronie sklepu Deer little Pear. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 
2.2. Wszystkie ceny podane stronie internetowej  są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 
2.3. Firma Metatron Production jest podatnikiem VAT.
Dowodem zakupu jest paragon dołączany do paczki. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę Vat wysyłaną drogą elektroniczną,  wystawioną zgodnie z Ustawą o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 roku z późniejszymi zmianami i innymi stosownymi przepisami prawa.
W tym celu podczas składania zamówienia należy dopisać w uwagach FAKTURA!

Od 1 stycznia 2020 r. fakturę do sprzedaży zarejestrowanej na kasie fiskalnej i potwierdzonej paragonem można wystawić tylko wtedy, jeżeli paragon ten zawiera NIP. Paragon do kwoty 450 zł brutto (100 euro) z NIP nabywcy stanowi fakturę uproszczoną, zgodnie z art. 106e ust. 5 pkt 3 ustawy o VAT.
 
2.4. Produkty oferowane w sklepie Deer little Pear są nowe, szyte na zamówienie, nie wliczając produktów z działu dostępne od ręki (tylko nowe).
 
2.5. Wszystkie ubrania sprzedawane w sklepie Deer little Pear. są ubraniami szytymi na miarę (Nie dotyczy produktów z działu outlet i dostępne od ręki).
Standardowy termin realizacji (szycia) to 15 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty - może być dłuższy z uwagi na kumulację zamówień lub dostępność materiałów - o wszystkim poinformujemy w trakcie zaksięgowania pieniędzy.
W celu ustalenia szczegółów zamówienia proszę o kontakt przez wiadomość na fanpagu lub e-mail: zwyczajne.pracownia@gmail.com
 
III WYSYŁKA I ODBIÓR ZAMÓWIENIA.

3.1. Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej (wyłącznie przesyłki zagraniczne) lub firmy kurierskiej InPost. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy ustalanymi na podstawie ilości zakupionych przedmiotów.

Kurier InPost 15zł

Paczkomat InPost
Gabaryt B do 4 sztuk ubrań 15,5zł
Gabaryt C do 10 sztuk ubrań 16,5zł

koszt dostawy zamówień składanych na stronie sklepu różni się z kosztami dostawy dla zamówień składanych w mailu, facebooku czu instagramie. W trakcie bezpośredniej rozmowy z klientem dostosowujemy koszt wysyłki i gabaryt paczki pod konkretne zamówienie! Na stronie sklepu nie ma takiej możliwości ze względu na mnogość możliwości przy wyborze modeli i materiałów ubrań.


KOSZT WYSYŁEK ZAGRANICZNYCH USTALAMY INDYWIDUALNIE (NA CENĘ WPŁYWA WIELKOŚĆ ZAMÓWIENIA ORAZ KRAJ).

3.2. ODBIÓR OSOBISTY
Odbiór osobisty jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 w naszej pracowni w Mostach koło Lęborka. Można również odebrać o innej porze i w weekend tylko po wcześniejszym ustaleniu tego.

Na odbiór paczki czekamy 7 dni od momentu wysłania powiadomienia o zrealizowaniu zamówienia. Po upływie tego czasu naliczana będzie opłata za magazynowanie 1 zł netto za każdy rozpoczęty dzień!


IV FORMY PŁATNOŚCI

4.1.Przedpłata na konto 

4.1.a. Po złożeniu zamówienia, prosimy wpłacić pieniądze na konto:

 
MILLENNIUM BANK SA 22 1160 2202 0000 0004 8648 7030

Metatron Production
 Jacek Gruszecki
Rzeczna 8
84-353 Mosty
 
W treści przelewu należy podać imię i nazwisko lub nick z facebooka czy instagrama.
Jeżeli nie otrzymamy wpłaty lub informacji o wpłacie w terminie  do 3 dni od złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane.

4.1.b. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta przelewem tradycyjnym sprzedający dokona zwrotu środków na wskazany rachunek bankowy.


4.2. PŁATNOŚCI ONLINE
Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

4.2.a. Typy obsługiwanych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

4.2.b. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 

V. Reklamacje i odstąpienie od umowy

5.1. Odstąpienie od umowy
5.1.a. W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy dostępnej od ręki Kupujący może odstąpić od umowy wyłącznie wtedy, gdy zakupiony przedmiot jest niezgodny z ustalonymi wcześniej w formie pisemnej szczegółami.

5.1.b. Ubrania szyte na miarę i spersonalizowane zamówienia nie podlegają zwrotowi.

5.1.c. Odesłane rzeczy muszą być w stanie nienaruszonym i niepranym.

5.1.d. Jeżeli dochodzi do zwrotu pieniędzy za towar niezgodny z umową klient otrzymuję kwotę równą zapłaconej, niezależnie od tego czy cena towaru od dnia zakupu wzrosła czy też zmalała.


5.1.e. Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności w ciągu 14 dni od otrzymania zwracanego towaru na wskazany rachunek bankowy przez Zamawiającego. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedający nie ponosi kosztu odesłania Towaru przez Kupującego.

5.1.f. Aby odstąpić od umowy należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: zwyczajne.pracownia@gmail.com lub na adres siedziby Sprzedającego. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.

5.1.g. Przesyłkę należy nadać na adres siedziby Sprzedającego w ciągu 14 dni od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Matatron Production
Jacek Gruszecki
Rzeczna 8
84-353 Mosty

5.1.h. Nie przyjmujmy przesyłek nadanych za pobraniem!

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):

[adres sprzedającego]
Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów],
Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .
Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]
Adres: [adres kupującego]
Data: [data odstąpienia od umowy]
Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]

VI. REKLAMACJA
6.1. W przypadku niezgodności towaru z umową lub towaru z wadą fabryczną klient ma prawo do złożenie reklamacji z tytułu rękojmi.
Jeśli ubranie będzie niezgodne z zamówieniem lub będzie posiadać wady klient ma prawo zażądać naprawy zakupionego towaru w miarę możliwości technicznych, obniżenie ceny towaru lub jego wymianę lub zwrotu.

6.2. Kupujący może składać Sprzedającemu reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem deerlittlepear@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres siedziby Sprzedającego. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
 
-imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
-datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
-przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
-wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

6.3. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
 
6.4. Po złożeniu pisemnej reklamacji Kupujący ma obowiązek dostarczyć ubranie na adres siedziby firmy Metatron Prodution reklamowane rzeczy w terminie nie przekraczającym 14 dni. Po tym czasie reklamacja nie będzie rozpatrywana.

6.5. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci, tj od otrzymaniu zwróconej rzeczy.
 
6.6. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
 
6.7. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym sądem. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

6.8. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji właściciel sklepu Deer little Pear, zobowiązany jest do przedstawienia pisemnej decyzji odrzucającej to zgłoszenie, a następnie, żądanie od klienta podpisania odbioru reklamowanego produktu.

6.9. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji każdorazowo wykonywana jest korekta do paragonu lub faktury potwierdzająca zakończenie reklamacji. Korekta dotycząca reklamacji musi każdorazowo zostać dołączona w formie ksero do reklamowanego produktu.

6.10. Przyjęte zgłoszenie reklamacyjne bez dowodu zakupu potwierdzającego nabycie usługi w sklepie Deer little Pear oraz brak wypełnionego formularza reklamacyjnego w całości nie będzie rozpatrywana. 

VII. RODO
 W związku z wejściem w życie dnia 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym "RODO") Wasze dane osobowe takie jak godność, adres, telefon, e-mail przetwarzane są w celu:

- zawierania umów sprzedaży drogą internetową,
- umożliwienia realizacji usług kurierskich - przeprowadzania transakcji finansowych drogą elektroniczną - przelewy i zwroty,
- w celu rozliczenia się z urzędem skarbowym.

Podane dane nie są używane do celów marketingowych.

W myśl nowych przepisów wywoływanie Państwa z imienia i nazwiska na naszym profilu na facebooku oraz instagramie , może być dokonywane tylko za Państwa zgodą.

Wszelkie dane uzyskane od Kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy klient ma prawo do ich wglądu i modyfikacji.

12. Firma Metatron Production jest właścicielem wszelkich zdjęć i opisów zamieszczonych w naszych ofertach, dlatego zabrania się ich kopiowania bez uprzedniej pisemnej zgody.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl